PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Vedúci montér

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137 Bratislava, Nitriansky kraj
Termín nástupu
Marec 2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi činnosť väčšej skupiny montérov pri vykonávaní montážnych prác podľa pokynov nadriadeného, v zmysle platnej projektovej dokumentácie.
Je zodpovedný za požadovanú produktivitu ním vedenej montážnej skupiny.
Uplatňuje požiadavky na navezenie montážneho materiálu a dodávok.
Pozná a zabezpečuje dodržiavanie technologických a pracovných postupov pri montážnych operáciach, vykonáva kontrolu kvality vykonanej práce.
Zodpovedá za zapracovanie skutočného stavu do projektovej dokumentácie.
V spolupráci s montážnym majstrom vypracováva harmonogramy postupu prác, dbá na ich dodržiavanie a vystavuje potrebné pracovné príkazy.
V prípade, že skupina vykonáva zváračské práce, zabezpečuje zváracie povolenie, dodržiavanie z toho vyplývajúcich predpisov, a tiež dodržiavanie BOZP. Spolupracuje pri vedení zákazky, vedie montážny denník, dennú evidenciu dochádzky a vykonaných prác na zákazke.

Práca v stabilnej spoločnosti
Jedinečná príležitosť pracovať pri realizácii veľkých projektov v oblasti energetiky v SR a zahraničí
Možnosť sebarealizácie a uplatnenie vlastných zlepšovacích návrhov
Možnosť rekreácie vo vlastnom rekreačnom zariadení na chate v Štrbe

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o.
Vaše osobné údaje budú poskytnuté aj tejto spoločnosti.
Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom o prejavený záujem, no z kapacitných dôvodov budeme ďalej komunikovať s uchádzačmi, ktorí spľňajú požadované kritériá na pozíciu vedúci montér.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika a energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

6

Od úspešného kandidáta očakávame:
Prax minimálne 6 rokov v oblasti montážnych činností elektro a z toho minimálne 3 roky ako predák / vedúci montér montážnej skupiny.
Odbornú spôsobilosť podľa vyhl. 508/2009 ß23
Dobrý zdravotný stav - schopný práce v kontrolovanom pásme, sťaženom prostredí a práce na elektrickom zariadení
Mal by byť dôsledný, samostatný, schopný viesť ľudí a dobre organizovať prácu.

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis
ID: 1913517  Dátum zverejnenia: 2.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou