PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Asistentka

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Marec 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva rôzne kancelárske a súvisiace úlohy vyžadujúce znalosť programov a postupov vyťahujúcich sa ku každodennej prevádzke kancelárie.
Prijíma a vybavuje telefonáty. Prijíma, eviduje a triedi externú a internú poštu. Zabezpečuje zápisy zo zasadaní a porád. Pripravuje program rokovaní po organizačnej stránke.

Našim zamestnancom vytvárame prostredie istoty, profesijného a osobnostného rastu. Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti na zaujímavých projektoch.
Poskytujem možnosti vzdelávania sa aj v cudzích jazykoch.
Vytvárame priestor na uplatnenie vlastných zlepšovacích návrhov týkajúcich sa pracovného zaradenia.
K širokému spektru benefitov patrí aj možnosť rekreácie vo vlastnom rekreačnom zariadení v Štrbe.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Váš životopis dôsledne posúdime.
Vopred sa ospravedlňujeme, no z kapacitných dôvodov budeme ďalej komunikovať s uchádzačmi, ktorí spľňajú výberové kritériá a postúpia do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Od úspešného kandidáta/ kandidátky požadujeme
veľmi dobré organizačné a komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie, samostatnosť, dôslednosť a spoľahlivosť.

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis
ID: 1907618  Dátum zverejnenia: 14.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou