PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Nákupca

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie a výber dodávateľov
Vyjednávanie s dodávateľmi o obchodných a dodacích podmienkach na základe ponúk
Stanovovanie podmienok nákupu s ohľadom na interné predpisy, legislatívu a podmienky obchodovania, na základe obojstrannej dohody
Sledovanie zmluvne dohodnutých podmienok nákupu
Spracovanie technicko-obchodných špecifikácií
Objednávanie tovaru
  • Logistika nákupu
  • Kontrola fakturácie dodaného tovaru
  • Vykonávanie hodnotenia dodávateľov
  • Vedenie agendy nákupu a dodávateľov
  • Riešenie vzniknutých reklamácií
  • Spolupráca s pracovníkmi ostatných útvarov spoločnosti

Práca v stabilnej spoločnosti
Jedinečná príležitosť pracovať pri realizácii veľkých projektov v oblasti energetiky
Možnosť sebarealizácie a uplatnenia inovatívnych návrhov
Možnosť rekreácie vo vlastnom rekreačnom zariadení - chata Štrba
Ďalšie zamestnanecké výhody (DDS, jazykové kurzy apod.)

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti elektro systémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj Personálnemu oddeleniu spoločnosti PPA ENERGO s.r.o.
Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom o prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme najneskôr do 5 dní od ukončenia výberového konania kontaktovať len tých, ktorí spľňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Od úspešného kandidáta očakávame okrem elektrotechnického vzdelania čí praxe v elektrotechnickej oblasti aj :
Spoľahlivosť a samostatnosť
Cieľovo orientovaná osobnosť
Rozvinuté vyjednávacie zručnosti
Iniciatívnosť a schopnosť pracovať v tíme
Flexibilita a ochota neustále rozširovať svoje vedomosti a zručnosti

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis
ID: 1709877  Dátum zverejnenia: 7.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou