Špecialista reportingu

POZAGAS a.s.

Miesto práce
Malé námestie 1, okres Malacky
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najdôležitejšie:
• Baví Ťa práca s Excelom a zvládaš prácu s veľkým množstvom dát?
• Plynule ovládaš angličtinu a dokážeš poradiť našim prevažne anglicky hovoriacim zákazníkom ohľadom plnenia uzatvorených zmlúv?
• Máš príjemné vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti?
• Chceš získať stabilnú a zaujímavú prácu v plynárenskom odvetvi?

Prihlás sa a staň sa členom nášho obchodného tímu!

Pracovná náplň:
• Evidencia a manažment zákazníckych účtov
• Príprava pravidelných a ad-hoc reportov súvisiacich s využívaním zákazníckych účtov pre účely evidencie skladových zásob, potvrdzovania sprocesovaných množstiev plynu s nadväzujúcimi plynárenskými sieťami a pre potreby štátnych inštitúcií
• Zákaznícka podpora prevažne v anglickom jazyku
• Spoluriadenie procesov spojených s požiadavkami zákazníkov na toky plynu cez zásobníkovú infraštruktúru
• Komunikácia s plynárenským dispečingom našej spoločnosti
• Spolupráca na inovovácii a automatizácii procesov na úseku riaditeľa pre obchod a marketing

• Zaujímavé platové ohodnotenie
• Sociálne zabezpečenie (3. dôchodkový pilier, sociálny fond)
• Systém zamestnaneckých výhod
• Príjemné pracovné prostredie

Uchádzač o pracovnú pozíciu zašle svoj životopis a stručný motivačný list v anglickom a slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadovaná znalosť anglického jazyka najmenej na úrovni B2/C1, znalosť nemeckého jazyka je výhoda

Spoločnosť POZAGAS a.s. pôsobí v atraktívnom, dlhodobo stabilnom priemyselnom odvetví - v energetike. Od roku 1993 sa úspešne venuje poskytovaniu služieb v oblasti podzemného uskladnenia zemného plynu.
Strategicky významná poloha v blízkosti hlavných európskych prepravných trás a Stredoeurópskeho plynárenského uzla Baumgarten v Rakúsku s vlastníctvom priameho napojenia na jeho infraštruktúru nás stavajú v prostredí liberalizovaného trhu so zemným plynom do pozície flexibilného a spoľahlivého poskytovateľa uskladňovacích služieb v tomto regióne.
Spoločnosť POZAGAS a.s. je vlastníkom a prevádzkovateľom podzemného zásobníka zemného plynu Láb 4. stavba, ktorý sa nachádza vo východnej časti Viedenskej panvy v blízkosti mesta Malacky. V súčasnosti predstavuje zhruba 19 % objemu uskladňovacích kapacít Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2560760  Dátum zverejnenia: 1.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou