Klinický psychológ/ička

POWERSERV Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Gabčíkovo, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o azylantov
- v spolupráci s opatrovateľmi sociálna a psychologická podpora azylantov
- riešenie vzniknutých kritických situácií
- prevzatie úloh pracovného psychológa

- hlavný pracovný pomer
- plat od 1300 Eur brutto
- možnosť ubytovania
- po dohode možnosť preplácania cestovného

Životopisy s fotografiou v slovenskom, a anglickom ( resp. francúzskom, nemeckom ) jazyku zasielajte na: [email protected]

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spľňajú všetky podmienky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Arabský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- ukončené VŠ vzdelanie odbor psychológia
- skúsenosti so zdravotnou starostlivosťou výhodou
- anglický, nemecký alebo francúzsky jazyk aktívne - PODMIENKOU!
- ruský alebo iný jazky aktívne - Výhodou
- flexibilný, tímový hráč
- skúsenosti s prácou s ľuďmi rôznych kultúr- Výhodou

POWERSERV Slovakia je dcérskou spoločnosťou POWERSERV Austria s mnohoročnými skúsenosťami v personálnych službách v Rakúsku.
Ponúkame individuálne riešenia v oblasti recruitingu-vyhľadávania vhodných kandidátov na trvalý pracovný pomer, dočasného pridelenia zamestnancov a try & hire.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2204715  Dátum zverejnenia: 31.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300 Eur brutto