Výrobný robotník - stolár

POWERSERV Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Malacky
Mzdové podmienky (brutto)
od 3,40 € / hod. + premia do 30 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyžadujeme zručnosť ,rýchlosť a prax pri manipulácii s ručným elektrickým náradím typu pásová brúska, vibračná brúska ,el. vŕtačka ,pokosová píla , ručná fréza , aku-náradie .
- je potrebné zvládnuť brúsenie jednoduchých ale i zložitejších profilov , ohybov na dverách či zárubniach.
- tmelenie, brúsenie, lepenie
- montáž komponentov (zámky, pánty, čapy a pod.)
- manipulačné a pomocné práce vo výrobe, balenie výrobkov

- práca na jednu zmenu
- príspevok na DDP
- stravné lístky
- hlavný pracovný pomer
Pracovná doba:
Pon-Ut. 6:30 do 15:30 a Piat. Od 6:30 do 13:00 hod. Ak je potreba nadcasovej prace, tak od Utorka do Stvrtka od 15:30 hod do 18:00 hod.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti v stolárstve výhodou, nie však podmienkou
- samostatnosť, zodpovednosť,
- podmienkou je čistý register trestov.

POWERSERV Slovakia je dcérskou spoločnosťou POWERSERV Austria s mnohoročnými skúsenosťami v personálnych službách v Rakúsku.
Ponúkame individuálne riešenia v oblasti recruitingu-vyhľadávania vhodných kandidátov na trvalý pracovný pomer, dočasného pridelenia zamestnancov a try & hire.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2181542  Dátum zverejnenia: 14.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3,40 € / hod. + premia do 30 %