Účtovníčka

POWERSERV Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná účtovníčka s praxou v účtovnej firme (schopnosť viesť samostatne viac účtovných agiend)
- znalosť kompletnej problematiky podvojného účtovníctva
- znalosť problematiky spracovania miezd
- znalosť cudzieho jazyka výhodou

- vzdelávanie v rámci požiadaviek spoločnosti
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- možnosť práce pre medzinárodných klientov a s tým súvisiace využitie znalosti cudzích jazykov
- zázemie stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná účtovná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

-Podvojné účtovníctvo - pokročilý
-Mzdové účtovníctvo - pokročilý
-AJ /NJ/mierne pokročilý
-prax 2 roky

POWERSERV Slovakia je dcérskou spoločnosťou POWERSERV Austria s mnohoročnými skúsenosťami v personálnych službách v Rakúsku.
Ponúkame individuálne riešenia v oblasti recruitingu-vyhľadávania vhodných kandidátov na trvalý pracovný pomer, dočasného pridelenia zamestnancov a try & hire.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2169675  Dátum zverejnenia: 30.11.2015