Pomocný pracovník (Malacky)

POWERSERV Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 3,10 eur / hod + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce vo výrobe - brúsenie, čistenie , odmasťovanie drevených a kovových povrchov
- pomocné práce - vizuálna kontrola

- hlavný pracovný pomer
- prémie 30 %
- pracovná doba pondelok-piatok 6:30 do 15:00
- v prípade nadčasov PO - Pi do 16,00 hod
- záujem o dlhodobú prácu

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na : [email protected]

Ceníme si Váš záujem o túto pracovnú pozíciu, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

B

-Zváračský preukaz nie je podmienkou ale je výhodou
-skúsenosti s kovovýrobou
- práca s uhlovou brúskou – brúsenie dverí po zváraní, kontrola dverí
-Podmienkou je cisty ODPIS z registra trestov!

POWERSERV Slovakia je dcérskou spoločnosťou POWERSERV Austria s mnohoročnými skúsenosťami v personálnych službách v Rakúsku.
Ponúkame individuálne riešenia v oblasti recruitingu-vyhľadávania vhodných kandidátov na trvalý pracovný pomer, dočasného pridelenia zamestnancov a try & hire.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2109508  Dátum zverejnenia: 3.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3,10 eur / hod + príplatky