Programátor / Elektrotechnik

POWERSERV Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca na vývoji a realizácii vlastných SW riešení
- oživovanie automatizačných zariadení
- sprevádzanie výroby a odstraňovanie porúch
- optimalizácia programov a výrobných procesov
- samostatná programátorská a elektrotechnická činnosť
- programovanie PLC

- možnosti profesného rozvoja a ďalšieho vzdelávania
- motivačné platové podmienky v závislosti od pracovného nasadenia

Informácie o výberovom konaní

Prosím posielajte svoje CV v slovenskom jazyku.
Ceníme si Váš záujem o túto pracovnú pozíciu, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa priemyselnou automatizáciou a riadením technologických procesov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, PLC systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie elektrotechnické (výnimočne stredoškolské)
- ochota pracovať nadčas
- samostatnosť
- dobré logické myslenie
- ochota cestovať (aj mimo SR), vodičský preukaz "B"
- anglický/nemecký jazyk na úrovni poskytovania zaškolenia pre odberateľov

POWERSERV Slovakia je dcérskou spoločnosťou POWERSERV Austria s mnohoročnými skúsenosťami v personálnych službách v Rakúsku.
Ponúkame individuálne riešenia v oblasti recruitingu-vyhľadávania vhodných kandidátov na trvalý pracovný pomer, dočasného pridelenia zamestnancov a try & hire.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2005719  Dátum zverejnenia: 11.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou