Logistický špecialista

POWERSERV Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
SAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ovládanie skladových procesov
- denná administratíva skladových dokladov (in/out)
- práca s PC (WORD, EXCEL na vyššej než užívateľskej úrovni)
- znalosť WMS (Waren Management System) na úrovni KEY USER
- denná komunikácia so zákazníkom a riešenie jeho skladových požiadaviek
- pravidelné vedenie logistických reportov a ich eskalácia nadriadeným
- optimalizácia procesov zameraných na efektivitu práce

- dlhodobá práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie
- príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív
- práca vo viacjazyčnom prostredí
- 13. plat
- práca na jednu zmenu 5 dní v týždni, prípadné nadčasy vopred odkomunikované a platené v zmysle zákona
- gastrolístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná spoločnosť z oblasti logistiky a dopravy

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, sklad

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- min. 2 roky praxe na identickej, resp. podobnej pozícii
- komunikatívna a asertívna osobnosť
- prozákaznícka orientácia
- koncepčné myslenie
- ochota učiť sa
- zmeny sú výzvou, nie problémom
- tímový hráč s veselou povahou
- flexibilita a samostatnosť
- vedieť dotiahnuť veci do konca
- plynulá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

POWERSERV Slovakia je dcérskou spoločnosťou POWERSERV Austria s mnohoročnými skúsenosťami v personálnych službách v Rakúsku.
Ponúkame individuálne riešenia v oblasti recruitingu-vyhľadávania vhodných kandidátov na trvalý pracovný pomer, dočasného pridelenia zamestnancov a try & hire.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1995114  Dátum zverejnenia: 5.3.2015