SAP Senior Consultant SD, MM, PP a LE

POWERSERV Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Realizácia SAP-Roll-outs pre východnú a západnú Európu
- Zodpovednosť za plánovanie, koncepciu a ďalší vývoj SAPu vrátene customizingu, dokumentácie a školení
- Prevádzanie procesných analýz a analýz požiadaviek v rámci ďalšieho vývoja vnútropodnikových SAP procesov
- Optimalizácia podnikových procesov v spolupráci s oblasťou odboru
- Koordinácia a prípadné presadenie jednotlivých vývojových riešení vrátane užívateľských rozhraní a rozšírení prostredníctvom ABAP
- Zabezpečenie prevádzky SAP zavedením:
1/ User- a Key-User-Support
2/ Change Requests
3/ Fault management

- Sebarealizácia v kvalifikovanom a motivovanom tíme
- Možnosť rozhodovať
- Práca v zahraničnom, perspektívne hospodáriacom rodinnom podniku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Medzinárodná spoločnosť z oblasti potravinárskeho priemyslu vyrábajúca špeciálne produkty za účelom ďalšieho spracovania farmaceutickým a potravinárskym priemyslom.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Dokončené vzdelanie z oblasti hospodárskej informatiky alebo podobného zamerania
- Fundované znalosti z oblasti SAP modulov vrátane customizingu, pri minimálne 2 uvedených moduloch
- Skúsenosti s SAP Roll-Out projektami
- Skúsenosť s vedením projektu v prostredí SAP
- Fundované znalosti SAP technológií (transport, rozhrania atď.)
- Aspoň základné znalosti v oblasti programovania ABAP
- Veľmi dobré znalosti angličtiny
- ochota často cestovať
- Výrazné koncepčné a analytické schopnosti
- Výrazná orientácia na zákazníka
- Dobré komunikačné schopnosti a tímovosť
- Schopnosť presadiť sa

POWERSERV Slovakia je dcérskou spoločnosťou POWERSERV Austria s mnohoročnými skúsenosťami v personálnych službách v Rakúsku.
Ponúkame individuálne riešenia v oblasti recruitingu-vyhľadávania vhodných kandidátov na trvalý pracovný pomer, dočasného pridelenia zamestnancov a try & hire.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1905658  Dátum zverejnenia: 5.3.2015