Pomocný pracovník - brigáda

POWERSERV Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2,5 Eur/hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava nových vozidiel pre uskladnenie - odstránenie ochranných palstových fólií z karosérie vozidla a interiéru vozidla, umytie vozidla WAP-kou,prevoz vozidla do príslušného skladu

stravné lístky v hodnote 3,15 EUR/deň

Informácie o výberovom konaní

Prosím posielajte svoje CV v slovenskom jazyku.
Ceníme si Váš záujem o túto pracovnú pozíciu,avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať
- manuálna zručnosť
- vodičský preukaz sk.B a prax v jazdení PODMIENKOU

POWERSERV Slovakia je dcérskou spoločnosťou POWERSERV Austria s mnohoročnými skúsenosťami v personálnych službách v Rakúsku.
Ponúkame individuálne riešenia v oblasti recruitingu-vyhľadávania vhodných kandidátov na trvalý pracovný pomer, dočasného pridelenia zamestnancov a try & hire.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1870939  Dátum zverejnenia: 22.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,5 Eur/hod brutto