Pomocný pracovník - Letná brigáda pre študentov

POWERSERV Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2,5 Eur/hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava nových vozidiel pre uskladnenie - odstránenie ochranných plastových fólií z karosérie vozidla a interiéru vozidla, umytie vozidla WAP-kou, prevoz vozidla do príslušného skladu.

Stravné lístky v hodnote 3Eur/deň

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielajte na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

- ochota pracovať
- manuálna zručnosť

POWERSERV Slovakia je dcérskou spoločnosťou POWERSERV Austria s mnohoročnými skúsenosťami v personálnych službách v Rakúsku.
Ponúkame individuálne riešenia v oblasti recruitingu-vyhľadávania vhodných kandidátov na trvalý pracovný pomer, dočasného pridelenia zamestnancov a try & hire.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1793168  Dátum zverejnenia: 7.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,5 Eur/hod brutto