Можливість для людей з України

User Acquisition Manager (UA) / In App Ads Manager (IAAM)

POWERPLAY MANAGER, s.r.o.

Digital Park, Einsteinova, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacfinálna výška odmeny závisí od preukázaných zručností a skúseností na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme pre Teba novú kariérnu príležitosť u nás v PowerPlay Studio!

Hľadáme skúseného profesionála/ku s bohatými skúsenosťami v oblasti v oblasti akvizičného marketingu a kampaní na sociálnych sieťach a Googli.

Čo bude tvojou prácou?

  • tvorba a spravovanie kampaní na Facebooku a Google ads;

  • tvorba scenára kreatív pre Facebooku a Google kampane;

  • tvorba, analýza a spravovanie kampaní cez iné tretie strany;

  • práca a požiadavky na zmenu interného Admin toolu;

  • práca s 3P toolmi (hlavne AppsFlyer, Firebase, AppTweak a pod.);

  • podávanie správ o aktuálnych prebiehajúcich kampaniach;

  • pravidelné vypĺňanie štatistík pre marketingovú poradu;

  • tvorenie reklamných plôch (Admob, 3P Ad Networky) a dohľad nad ich implementáciou do hier;

  • tvorba a sledovanie floorov (eCPM hodnota hráčov) a ich následné nasadenie cez reklamný tool;

  • reporting reklamných sietí;

  • tvorba a správa store listingov;

  • komunikácia s tretími stranami (Google, Facebook a pod.);

  • networking - získavanie a udržiavanie relevantných kontaktov z oblasti marketingu;

  • vzdelávanie sa v oblasti akvizičného marketingu a digitálnej komunikácie;

  • reporting a podpora pre CMO.

Aký by mal byť Tvoj profil?

  • skúsenosti a znalosti v oblasti akvizičných kanálov (Facebook, Google prípadne iné)

  • skúsenosti s mediačnými platformami (AdMob, IronSource a pod.);

  • ovládanie anglického jazyka na vynikajúcej úrovni;

  • prehľad v marketingových akvizičných trendoch;

  • všeobecný rozhľad a orientácia v online svete.

  • Inšpiratívne prostredie v skúsenom tíme nadšencov pre hry

  • Moderná kancelária - Berieme svoju prácu vážne, ale radi si nájdeme priestor na zábavu a spoločenské stretnutia (oddychová zóna, kvalitný kávovar a xbox)

  • Flexibilita - hybridný systém fungovania

  • Nepočítame dni Tvojho voľna ;) (neobmedzené množstvo day offs)

  • Príležitosť realizovať sa a vniesť svoje nápady do našich hier.

  • Darček k narodeninám

  • Finančný príspevok ZDRAVIE+ vo výške 150€

  • Finančný bonus pri výnimočných životných udalostiach 500€ (svadba, narodenie dieťaťa)

  • Firemné teambuildingy a vianočné večierky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Facebook Ads Manager - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Firebase - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Akvizičný marketing / User Acquisition Manager/ In App Ads Manager

Počet rokov praxe

2

  • strategické a analytické myslenie;
  • vynikajúce slovné a písomné medziľudské zručnosti
  • výhodou je aj keď máš rád/rada rôzne športy, pretože vývíjame najmä športové hry ;)

​+ Ochota byť v office 3 dni do týždňa.​

    Sme herné štúdio zamerané na tvorbu športových mobilných hier s miliónmi hráčov po celom svete. Vznikli sme v roku 2007 pod názvom PowerPlay Manager. Našim cieľom je tvoriť športové hry na svetovej úrovni, prinášať našim hráčom radosť a rozvíjať medzi nimi priateľskosť a športového ducha. Naše najznámejšie herné tituly sú Athletics Mania, Biathlon Mania, Winter Sports Mania a veľa ďalších. Našou dlhoročnou snahou je prepájať reálny šport s tým virtuálnym. Aj preto spolupracujeme so športovými federáciami a podporujeme mnohých športovcov. Športových fanúšikov nájdete aj v našich radoch. Naše hry vyvíjame s ľuďmi, ktorí sa chcú neustále zlepšovať a rásť a ktorí si zakladajú na kvalite, radosti zo športu a zanietenosti pre tímovú hru. Snažíme sa vytvárať také hry, z ktorých budeme mať radosť aj my.
    ID: 4785423  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac