Obchodno-technický zástupca

POWERING, s. r. o.

Miesto práce
Bajkalská 21/A, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodno-technický zástupca pre dstribútora značky Hisense pre oblasť západného Slovenska a Moravu.
• Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete a vedenie ich databázy
• Prezentácia portfólia produktov a služieb, prijímanie a vybavenie objednávok, vytváranie cenových ponúk
• Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
• Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie
• Monitorovanie trhu, marketingové aktivity
• Účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a prezentáciách.
• Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.

- trinásty plat,
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom,
- odborný rast a motivačné ohodnotenie,
- možnosť podieľať sa na etablovaní novej značky na Československom trhu,
- služobný mobil, notebook, auto sú pre prácu obchodníka samozrejmé

Informácie o výberovom konaní

Životopis zaslať na [email protected]
Kontaktovaní budú iba uchádzači vybraní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, prípadne iné s praxou v odbore klimatizačnej techniky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť
Príjemné vystupovanie
Zodpovednosť
Obchodnícke skúsenosti
Flexibilita
Aktívny vodič
Technické znalosti z oblasti klimatizačnej techniky, VZT výhodou
Marketingová kreativita výhodou

Spoločnosť Powering s.r.o. je výhradným distribútorom HVAC produktov Hisense pre Slovenskú a Českú republiku.
Kľúčové slová:
tepelné čerpadlá, vykurovanie, klimatizácia, klima, HVAC, TZB, vzduchotechnika, distribútor, chladiaca technika, obnoviteľné zdroje

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2794682  Dátum zverejnenia: 13.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou