Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Aktuálne voľné pozície
    Power-One spol. s r.o.

    Areál ZTS 924
    018 41 Dubnica nad Váhom

    Tel.: 00421-42-4486509
             kariera@power-one.com
             www.power-one.com
    Pracovníčka recepcie - skrátený úväzok

    Power - One s.r.o.

    Miesto práce
    Areál ZŤS 924, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
    - Zabezpečuje vstupy pre zamestnancov spoločnosti.
    - Vykonáva prepájanie telefonických hovorov.
    - Vybavuje, rozdeľuje a eviduje poštu pre jednotlivé oddelenia.
    - Vedie evidenciu žiadostí o zamestnanie.
    - Odpovedá na žiadosti podľa pokynov personálneho oddelenia.
    - Vybavuje objednávky kancelárskych potrieb.
    - Zabezpečuje stravné lístky zamestnancom.
    - Vypomáha so zabezpečovaním stravy pre návštevníkov spoločnosti.
    - Pravidelne aktualizuje nástenky v jednotlivých budovách spoločnosti.
    - Zastupuje asistentku GR v pripade jej nepritomnosti.
    Ponúkaný plat (brutto)
    Dohodou
    Termín nástupu
    15.06.2012
    Iné výhody
    - Práca v zahraničnej spoločnosti so stabilným postavením v regióne.
    - Sociálne výhody spoločnosti.
    Druh pracovného pomeru
    skrátený úväzok
    Ide o skrátený prac. úväzok na cca 5-6 hod. denne, cez personálnu agentúru.
    Vaše žiadosti so životopisom v SJ a AJ posielajte na e-mail: kariera@power-one.com
    Požiadavky na zamestnanca
    Požadované vzdelanie
    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Zameranie, odbor:
    ekonomické, humanitné
    Znalosti
    Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk - aktívne

    Počítačové znalosti - používateľ:
    Microsoft Windows - pokročilý
    Vodičský preukaz
    B
    Pozícia je vhodná pre absolventa
    Áno
    - Komunikatívna, dynamická osobnosť.
    - Aktívna znalosť anglického jazyka.
    - VP skup. B
    Spoločnosť Power – One, s.r.o vznikla v roku 1997 ako spoločný slovensko-švajčiarsky podnik s názvom Melcher, s.r.o. V roku 1998 sa Melcher stal súčasťou nadnárodnej korporácie Power- One, Inc. Náplňou spoločnosti Power- One, s.r.o je vývoj a výroba malých kompaktných spínaných zdrojov (4W – 1200W) a zákazníckych zálohovaných napájacích systémov pre telekomunikačný priemysel, dopravu a priemysel. Kvalitou a parametrami výrobkov sa zaraďuje medzi troch najväčších výrobcov spínaných zdrojov na svete. Spoločnosť má vo svojom výrobnom procese najnovšie technológie v oblasti SMT, THT a montáže elektroniky a testovania. Popri dôraze na technickú úroveň a kvalitu výrobkov, kladie Power- One veľký dôraz na ochranu životného prostredia. Od roku 1998 má spoločnosť vybudovaný a certifikovaný systém kvality ISO 9001 ako aj ISO 14000. Oblasti vývoja sa Power-One s.r.o. venuje od roku 2004 v spolupráci s vývojovým centrom vo Švajčiarsku. V súčasnosti zamestnávame 550 pracovníkov nielen z blízkeho okolia, ale aj z rôznych regiónov Slovenska.

    Spoločnosť dáva príležitosť mnohým vysokokvalifikovaným odborníkom v oblastiach výkonovej elektroniky, softwarového inžinierstva, automatizácie, testovania, kvality a technológie výrobných procesov, IT, logistiky a manažmentu. Použitím najmodernejšej technológie zabezpečuje nielen vysokú kvalitu produkcie, ale dáva možnosť aj odborného rastu a sebarealizácie svojim zamestnancom.
    Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
    Elektrotechnický priemysel
    Počet zamestnancov
    550
    Adresa
    Power-One s.r.o.
    Areál ZŤS 924 Zobraziť na mape

    Kontaktná osoba: Ing. Silvia Molnárová
    Tel.: +421 42 3919 509
    E-mail: poslať životopis
    ID: 1240262   Dátum zverejnenia: 16.4.2012
    Spoločnosť: Power - One s.r.o.
    Váš komentár k pracovnej ponuke

    neuvedený
    Pridať komentár

    Pridanie komentára k ponuke