Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Power-One spol. s r.o.

Areál ZTS 924
018 41 Dubnica nad Váhom

Tel.: 00421-42-4486509
         kariera@power-one.com
         www.power-one.com
Pracovníčka recepcie - skrátený úväzok

Power - One s.r.o.

Miesto práce
Areál ZŤS 924, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Zabezpečuje vstupy pre zamestnancov spoločnosti.
- Vykonáva prepájanie telefonických hovorov.
- Vybavuje, rozdeľuje a eviduje poštu pre jednotlivé oddelenia.
- Vedie evidenciu žiadostí o zamestnanie.
- Odpovedá na žiadosti podľa pokynov personálneho oddelenia.
- Vybavuje objednávky kancelárskych potrieb.
- Zabezpečuje stravné lístky zamestnancom.
- Vypomáha so zabezpečovaním stravy pre návštevníkov spoločnosti.
- Pravidelne aktualizuje nástenky v jednotlivých budovách spoločnosti.
- Zastupuje asistentku GR v pripade jej nepritomnosti.
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou
Termín nástupu
15.06.2012
Iné výhody
- Práca v zahraničnej spoločnosti so stabilným postavením v regióne.
- Sociálne výhody spoločnosti.
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Ide o skrátený prac. úväzok na cca 5-6 hod. denne, cez personálnu agentúru.
Vaše žiadosti so životopisom v SJ a AJ posielajte na e-mail: kariera@power-one.com
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
ekonomické, humanitné
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Windows - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- Komunikatívna, dynamická osobnosť.
- Aktívna znalosť anglického jazyka.
- VP skup. B
Spoločnosť Power – One, s.r.o vznikla v roku 1997 ako spoločný slovensko-švajčiarsky podnik s názvom Melcher, s.r.o. V roku 1998 sa Melcher stal súčasťou nadnárodnej korporácie Power- One, Inc. Náplňou spoločnosti Power- One, s.r.o je vývoj a výroba malých kompaktných spínaných zdrojov (4W – 1200W) a zákazníckych zálohovaných napájacích systémov pre telekomunikačný priemysel, dopravu a priemysel. Kvalitou a parametrami výrobkov sa zaraďuje medzi troch najväčších výrobcov spínaných zdrojov na svete. Spoločnosť má vo svojom výrobnom procese najnovšie technológie v oblasti SMT, THT a montáže elektroniky a testovania. Popri dôraze na technickú úroveň a kvalitu výrobkov, kladie Power- One veľký dôraz na ochranu životného prostredia. Od roku 1998 má spoločnosť vybudovaný a certifikovaný systém kvality ISO 9001 ako aj ISO 14000. Oblasti vývoja sa Power-One s.r.o. venuje od roku 2004 v spolupráci s vývojovým centrom vo Švajčiarsku. V súčasnosti zamestnávame 550 pracovníkov nielen z blízkeho okolia, ale aj z rôznych regiónov Slovenska.

Spoločnosť dáva príležitosť mnohým vysokokvalifikovaným odborníkom v oblastiach výkonovej elektroniky, softwarového inžinierstva, automatizácie, testovania, kvality a technológie výrobných procesov, IT, logistiky a manažmentu. Použitím najmodernejšej technológie zabezpečuje nielen vysokú kvalitu produkcie, ale dáva možnosť aj odborného rastu a sebarealizácie svojim zamestnancom.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Elektrotechnický priemysel
Počet zamestnancov
550
ID: 1240262   Dátum zverejnenia: 16.4.2012
Spoločnosť: Power - One s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke