Výkonný riaditeľ spoločnosti

POWER BELT pohonné mechanizmy s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Galanta
Termín nástupu
ihneď po ukončení výberového konania
Mzdové podmienky (brutto)
1800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za riadenie spoločnosti
- realizácia obchodnej a ekonomickej stratégie spoločnosti
- komplexné vedenie a motivácia tímu
- prezentácia spoločnosti a plnenie stanovených cieľov
- odborné zastupovanie a starostlivosť o kľúčových zákazníkov
- komunikácia s dodávateľmi
- reportovanie manažmentu spoločnosti

- služobné auto, notebook, mobilný telefón
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť uplatniť svoje schopnosti v modernej obchodnej spoločnosti

Svoje životopisy v maďarskom jazyku zasielajte prosím e-mailom na adresu: [email protected] (v predmete uveďte prosím: Výkonný riaditeľ spoločnosti).

Do výberového konania oslovíme len vybratých uchádzačov, dopredu sa ospravedlňujeme tým uchádzačom, ktorých neoslovíme.

Po ukončení výberového konania budú podľa zákona 428/2002 Z.z. všetky prijaté životopisy a osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- výborné prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- schopnosť viesť, riadiť a motivovať tím
- skúsenosti z predaja na obdobnej pozícii výhodou
- komunikatívnosť v jednaniach

Power Belt pohonné mechanizmy s.r.o. je medzinárodná obchodná firma. Jej hlavným profilom je import pohonných mechanizmov a ich predaj formou veľkoskladu. Tieto produkty sa v širokom rozsahu používajú v automobilovom a strojárenskom priemysle, v potravinárstve a poľnohospodárstve.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 902956  Dátum zverejnenia: 9.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800