Vedúci mechanickej údržby a projektov

Považský cukor a.s.

Miesto práce
Cukrovarská 311/9, 914 11 Trenčianska Teplá, okres Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktivity počas údržbového obdobia:
- tvorba a kontrola plánu údržby,
- zodpovednosť za technologickú prípravu na kampaň,
- zodpovednosť za riadenie zámočníkov a majstrov
- zabezpečenie náhradných dielov pre údržbové obdobie v SAPe,
- zabezpečenie revízie technológie,
- zodpovednosť za používanie materiálu, dodržanie budgetu,
- zodpovednosť za likvidáciu kovového odpadu.
Aktivity počas cukrovarníckej kampane:
- zodpovednosť za výrobné zariadenia a technológiu,
- riadenie tímov v oblasti: strojno-technologickej, hygieny a BOZP,
- riadenie a eliminácia technologických porúch,
- plnenie a činnosti technológie založenej na mazacom pláne,
- denné riadenie stretnutí tímov údržby
Ďalšie úlohy:
- zabezpečenie štandardov BOZP,
- kontrola dochádzky a efektivity tímu,
- zodpovednosť za zlepšovanie profesionálneho rastu podriadených tímov

- práca pre nadnárodnú spoločnosť,
- balík zamestnaneckých benefitov - 13. plat, dôchodkové sporenie 3% a ďalšie výhody z Podnikovej kolektívnej zmluvy

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- znalosti a skúsenosti z údržby a technológie (CNC, spracovanie kovov)
- skúsenosti z riadenia tímu,
- riešenie problémov

Považský Cukor a.s. je členom skupiny The Nordzucker Group, ktorá je v Európe druhým najväčším výrobcom cukru. Našich 3 200 talentovaných kolegov sa venuje vývoju a výrobe viac ako 250 rôznych produktov pre spotrebiteľov z celej Európy.
Úzko spolupracujeme s našimi klientmi z potravinárskeho priemyslu a podieľame sa na mnohých inováciách produktov i odborných expertízach.
Naším cieľom je environmentálna, sociálna a finančná udržateľnosť. Chceme byť atraktívnym zamestnávateľom, silným obchodným partnerom a prínosom pre miestnu komunitu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2962078  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou