Prevádzkový zámočník

Považský cukor a.s.

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba a obsluha strojných zariadení
- obsluha zdvíhacích zariadení
- v cukrovarníckej kampani práca na 4 zmeny

- práca pre nadnárodnú spoločnosť
- balík zamestnaneckých benefitov - 13. plat, dôchodkové sporenie
3% a ďalšie výhody z Podnikovej kolektívnej zmluvy

- Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojár, zámočník

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výučný list - strojný zámočník, nástrojár a pod.
- zváračský preukaz - výhodou
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- čítanie technickej dokumentácie
- práca s počítačom na užívateľskej úrovni

Považský Cukor a.s. je členom skupiny The Nordzucker Group, ktorá je v Európe druhým najväčším výrobcom cukru. Našich 3 200 talentovaných kolegov sa venuje vývoju a výrobe viac ako 250 rôznych produktov pre spotrebiteľov z celej Európy.
Úzko spolupracujeme s našimi klientmi z potravinárskeho priemyslu a podieľame sa na mnohých inováciách produktov i odborných expertízach.
Naším cieľom je environmentálna, sociálna a finančná udržateľnosť. Chceme byť atraktívnym zamestnávateľom, silným obchodným partnerom a prínosom pre miestnu komunitu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1872204  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou