Finančný špecialista

Považský cukor a.s.

Miesto práce
Cukrovarská 311/9, 914 11 Trenčianska Teplá, okres Trenčín
Termín nástupu
01.05.2014
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- finančné oblasti (CF, bankovníctvo, treasury, mesačné závierky)
- mesačné analýzy finančných výsledkov v porovnaní na plán a
forecasty
- účtovanie špecifických účtovných prípadov
- znalosť DPH (trojstranné a reťazové obchody),
- znalosť účtovnej a daňovej problematiky
- reportuje CFO spoločnosti

- práca pre nadnárodnú spoločnosť
- balík zamestnaneckých benefitov – 13. plat, dôchodkové sporenie - 3% a ďalšie výhody z Podnikovej kolektívnej zmluvy
- možnosť sprostredkovania ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Možnosť nástupu dohodou.
Akceptujeme možnosť vzdelania Obchodná akadémia a VŠ I. stupňa s požadovanou praxou aspoň 5 rokov
Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú dané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť podvojného účtovníctva
- znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
- aktívna znalosť anglického jazyka
- predchádzajúca prax v oblasti bližšie definovanej v pracovnej náplni
- znalosť SAP systému
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- orientácia na výsledky
- analytické myslenie
- flexibilita
- kreatívnosť

Považský Cukor a.s. je členom skupiny The Nordzucker Group, ktorá je v Európe druhým najväčším výrobcom cukru. Našich 3 200 talentovaných kolegov sa venuje vývoju a výrobe viac ako 250 rôznych produktov pre spotrebiteľov z celej Európy.
Úzko spolupracujeme s našimi klientmi z potravinárskeho priemyslu a podieľame sa na mnohých inováciách produktov i odborných expertízach.
Naším cieľom je environmentálna, sociálna a finančná udržateľnosť. Chceme byť atraktívnym zamestnávateľom, silným obchodným partnerom a prínosom pre miestnu komunitu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1715683  Dátum zverejnenia: 15.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou