Pracovník prípravy výroby

PÖTTINGER STROJE, s.r.o.

Partizánska 73, Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Konzultácia produktov priamo so zákazníkom
- Príprava návrhu a realizácia nových výrobkov po konzultácii so zákazníkom
- Špecifikácia konkrétnych požiadaviek produktu, realizácia zmien a riadenie zmien
- Tvorba kusovníkov a cenových ponúk na základe odsúhlasených podkladov od zákazníka
- Sledovanie a vylepšovanie technologických procesov
- Spolupráca s oddelením kvality pri odstraňovaní nezhôd

Požadované vzdelanie:
- Technické vzdelanie - čítanie výkresovej dokumentácie
- Pracovné skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
- Technické myslenie, samostatnosť, zodpovednosť
- Práca aj pre absolventov škôl (stredné, vysoké)

Pravidelný mesačný plat
Mesačné prémie
Dochádzkový bonus
Poskytnutá strava
Mesačné odmeny po odpracovaní už troch rokov vo firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba kovových výrobkov

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výrobca a predajca techniky pre odpadové hospodárstvo a komponentov pre poľnohospodársku techniku.
www.poettinger.co.at/et/

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3108783  Dátum zverejnenia: 21.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou