Účtovníčka

POTRUBIE, a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + odmena závislá od výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pozícia je vhodná len pre stabilnú kandidátku, schopnú dosahovať dobré výsledky a nachádzať riešenia. Čo od Vás očakávame:
- účtovanie a fakturácia v programe Microsoft Navision pre výrobno-montážnu spoločnosť (Znalosť MS Navision nie je podmienkou)
- zaznamenané účtovné doklady a podklady pre účtovníctvo a fakturáciu v požadovanej kvalite

- kvalitné zaškolenie po nástupe, adaptačný proces
- možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s dlhoročnou históriou
- práca vo výbornom tíme, príjemné pracovné prostredie

Hľadáme kandidátku, ktorá už v minulosti dosiahla dobré výsledky na rovnakej pozícii a vie sa nimi preukázať, má chuť tvrdo a cieľavedome pracovať, podieľať sa na rozvoji firmy.

Bude sa od Vás vyžadovať tvrdá práca a vynikajúce výsledky. Odmenou Vám bude možnosť ďalšieho odborného rastu, byť platným členom spoločnosti s plnou podporou a perspektívou ďalšieho rozvoja Vašich zručností.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Váš životopis a žiadosť do zamestnania najneskôr do 04. 03. 2015

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti Potrubie, a.s. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

1

- maximálna ochota tvrdo pracovať
- PODMIENKOU sú preukázateľné výsledky (referencie) v minulosti na rovnakej pozícii
- schopnosť prekonávať prekážky, sebadisciplína a vytrvalosť
- ovládanie účtovníckeho SW Microsoft Navision je výhodou, ale nie podmienkou
- schopnosť tímovej ako aj samostatnej práce

Výrobná a montážna spoločnosť so zameraním na dodávku a montáž potrubných rozvodov od veľkopriemerových potrubí DN 1200 - 2800 po rozvody technických plynov DN 25 - 50, pre všetky druhy médií bez obmedzenia tlaku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1221609  Dátum zverejnenia: 25.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + odmena závislá od výkonov