Samostatný predavač/pokladník , plat až 740Eur

Potraviny Malina

Miesto práce
Ružinov, Staré mesto, petrzalka, 12 predajni Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
740,- EUR + variabiná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-samostatná práca v sieti predajní s čerstvým sortimentom potravín
-práca s modernou registračnou pokladňou
-možnosť výberu miesta práce -12predajní v Bratislave
-jednoduchá príprava čerstvého pečiva

Ponúkame perspektívne a stabilné zamestnanie v sieti slovenských potravín, kde máte možnosť pracovať na jednej z našich 12-tich predajní. Plat až do výšky 740,- EUR v hrubom + variabilná zložka, +30Eur bonus po skúšobnej dobe, mzda vyplácaná načas, preplácané nadčasy, stravné lístky v hodnote 3,50,- Eur, preplácané kvalitné zaškolenie, osobný prístup zo strany vedenia.

až 740Eur mesacne+ motivacna+preplacane nadcasy+stravne listky, miesto vykonu prace podla bydliska

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Staňte sa členom rozrastajúcej sa rodiny potravín Malina! Sme sieť moderných útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní k zákazníkom.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Agence EMOTIONS, s.r.o. - Adriana SOKOLSKA
Kvačalova 10
821 08 Bratislava II
ID: 2723536   Dátum zverejnenia: 28.11.2016