Sales&Operation Manager

Potraviny MALINA

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu našej retailovej siete šikovného, lojálneho, na obchod a na prevádzkovú dokonalosť orientovaného človeka. Budete zodpovedný za
• bezproblémový chod zverených prevádzok našej siete
• riadenie, koordinovanie, kontrolu a motivovanie vedúcich predajní
• úzku spoluprácu a spolurozhodovanie ohľadom strategických otázok s vedením spoločnosti
• implementáciu rozhodnutí vedenia v sieti
• pravidelnú kontrolu stanovených checklistov
• zodpovednosť za technický stav a chod predajní
• aktívny rozvoj B2B businessu v rámci siete a podporu obchodných aktivít spoločnosti
• koordináciu otvárania nových predajní v Bratislave

Ponúkame Vám perspektívne a stabilné zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu, prácu v príjemnom prostredí útulných predajní čerstvých potravín, výborné platové ohodnotenie a bonusový systém nastavený na mesačnej báze, prácu na TPP alebo živnosť .

Informácie o výberovom konaní

- svoj životopis pošlite e-mailom na adresu:

[email protected]

Pokiaľ Váš profil bude zodpovedať hľadanej pozícii, budeme Vás kontaktovať v priebehu 2 týždňov. Spoločnosť Malina si vyhradzuje právo kontaktovať len vhodných uchádzačov, ktorých zaslaný profil spĺňa naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

-skúsenosti s riadením viacerých prevádzok
-dobré prezentačné schopnosti
-schopnsoť hľadať riešenia
-zodpovednosť a spoľahlivosť
-flexibilita
-príjemné vystupovanie
-schopnosť teamovej práce
-samostatnosť

Staňte sa členom rozrastajúcej sa rodiny potravín Malina! Sme sieť moderných útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní k zákazníkom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2164503  Dátum zverejnenia: 12.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou