Predajca v MALINE - nová autobusová stanica Mlynské Nivy - hľadáme nového člena tímu

Potraviny BA, s. r. o.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
950 - 1 150 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy + osobné ohodnotenie + motivačná zložka za predajné výsledky + preplácané nadčasy + vernostná odmena + príspevok na stravovanie + víkendové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZODPOVEDNOSTI KAŽDÉHO PREDAJCU:

časová flexibilita od 06:00- 14:00, od 14:00- 23:00, od 23:00-6:00 hod
práca na zmeny ranná/poobedná/nočná
práca aj cez víkendy + víkendový príplatok
zabezpečovanie dostupnosti tovaru
práca na pokladni
príjem a kontrola kvality tovaru
čerstvosť ovocia a zeleniny ​
výpek pečiva priamo na prevádzke
udržiavanie čistoty a poriadku na svojej prevádzke

LÁSKAVOSTI MALINA PREDAJCU:

aktívne ponúkať výhodné nákupy, ktoré urobia radosť zákazníkovi a Vám navýšia odmenu
vytvárať emócie, zážitky, budovať profesionalitu a kontakt so zákazníkom
schopnosť aktívne počúvať a vyhovieť potrebám a očakávaniam zákazníka

BONUSOVÝ a MOTIVAČNÝ SYSTÉM:
motivačné bonusy za plnenie mesačných plánov (aktívny predaj)
finančný príspevok na stravu nad rámec zákona
20% zľavová kartička na nákup v potravinách Malina (po skúšobnej dobe)
25% zľavová kartička na nákup v potravinách Malina (po roku)
odmena za nového kolegu až 100 EUR
odmena za pracovné výročie
narodeninový darček - poukážka na nákup v MALINE
čerstvá kávička špeciálne pre Teba len za 0,10 €

KARIÉRNY SYSTÉM:
preplácané individuálne zaškolenie
vzdelávať sa a rozvíjať svoje vedomosti
kariérny postup na pozíciu zástupca vedúceho predajne , vedúci predajne,  školiteľ, možnosť franšízy
prepracovaný systém nadstavbového školenia (aktívny predaj, zákaznícka skúsenosť...)

SYSTÉM BUDOVANIA PRACOVNÝCH VZŤAHOV:

rodinná atmosféra
skvelý kolektív
práca v atraktívnom prostredí moderného nákupného centra Mlynské Nivy
výborný, ak nie najlepší šef:)

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem , tešíme sa na spoločné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

predajca

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od 18 rokov, bezúhonnosť

Sme sieť 21 moderných, útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní, profesionálny prístup k zákazníkom. Našu sieť máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať ich talent a vedomosti a kariérne rásť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4790197  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac