Architekt bezpečnosti IT

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Popis pracovnej pozície

Do nášho rozrastajúceho tímu IT, hľadáme nového kolegu na pozíciu Architekt bezpečnosti IT, ktorý:

- navrhuje bezpečnostné štandardy a vykonávacie smernice pre inštalácie technológií a aplikácií, riadenie prístupov, antivírovú ochranu, logovanie a ostatné oblasti definované bezpečnostnou politikou
- definuje architektúru a implementačnú „roudmap-u“ bezpečnostných systémov a nástrojov
- navrhuje stratégiu pre bezpečnostnú infraštruktúru
- zodpovedá za návrh aj implementáciu politík bezpečnosti IT pre E-banking produkty
- navrhuje, otestuje a zdokumentuje nové bezpečnostné aplikácie, služby a infraštruktúru

Informácie o pracovnom mieste

- Miesto práce: Bratislava
- Termín nástupu: dohodou

Hľadáme práve Vás ak máte:

- Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
- 7 - 10 rokov skúsenosti v IT v pozícii architekt bezpečnosti
- Profesionálne skúsenosti vývoja a implementácie bezpečnostných technológií a systémov
- Skúsenosti z rôznymi technologickými platformami a prevádzkovými prostrediam,
- Skúsenosti a znalosti budovania a riadenia Technologickej architektúry

Ponúkame

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:
  • férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevok na regeneráciu a relax
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu. Po absolvovaní takéhoto telefonického rozhovoru a splnení základných kritérií budete pozvaná/pozvaný na ďalšie stretnutie. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

O nás

Poštová banka vám ponúka priestor pre realizáciu vlastných riešení a príležitosť podieľať sa na raste banky. Naštartujte svoju budúcnosť s nami a staňte sa aj vy súčasťou mladého a dynamického tímu ľudí, ktorý stojí za úspechmi našej banky. Sme starostlivá banka. Sme zrozumiteľná banka. Sme dostupná banka. Sme slovenská banka.
Výber Poštovej banky je pre Vás dobrým rozhodnutím:
  • Už 23 rokov na trhu – patríme medzi najsilnejšie banky na Slovensku
  • Slovenská banka – dokážeme flexibilne prijímať zmeny a dobre poznáme potreby našich klientov
  • Banka s miliónom klientov – každý piaty Slovák je našim klientom
  • Jednoduchá a zrozumiteľná banka pre každého – rešpektujeme požiadavky a potreby našich klientov
  • Najdostupnejšia banka – viac ako 1 600 obchodných miest po celom Slovensku, 43 vlastných pobočiek a 215 bankomatov
  • 7 000 miest na výber hotovosti – svoju hotovosť si vyberiete nielen vo veľkých mestách, ale aj v menších obciach

Štandardnú ponuku bankových produktov a služieb dopĺňajú poistné produkty, podielové fondy a dôchodkové sporenie v druhom pilieri.

SKUPINA POŠTOVEJ BANKY
Vďaka dcérskym spoločnostiam poskytuje skupina Poštovej banky najčastejšie produkty a služby pod jednou strechou. Do skupiny Poštovej banky patria:
  • Poštová poisťovňa – komplexne pokrýva oblasť poistenia
  • Dôchodková správcovská spoločnosť Poštovej banky – produkty a služby v oblasti dôchodkového sporenia v II. pilieri
  • PRVÁ PENZIJNÁ SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ Poštovej banky – ponúka možnosť investovania prostredníctvom podielových fondov
  • PB Partner – rozvíja obchod na poštách
  • POBA Servis – podnik pomocných bankových služieb
  • PB Finančné služby – poskytuje služby operatívneho a finančného lízingu
  • PB IT – zabezpečuje starostlivosť o IT prevádzku a služby
a
  • NADÁCIA POŠTOVEJ BANKY – podporuje deti a mladých ľudí z detských domovov a sociálne slabších rodín v oblasti športu, vzdelávania, ochrany zdravia a sociálnej pomoci.

Kontakt

Poštová banka
Ivana Hubertová
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 3166277  Dátum zverejnenia: 21.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.