Referent platobného styku - dlhodobý zástup počas MD

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Informácie o pracovnej ponuke

Máte pracovnú skúsenosť v oblasti platobného styku? Máte chuť učiť sa nové veci a pracovať na sebe?

Do tímu spracovania platobného styku hľadáme nového člena, ktorého náplňou práce bude:

  • zabezpečenie prevádzky všetkých platobných systémov PABK
  • zabezpečenie zahraničného platobného styku, vrátane došlých a vyšlých platieb na úrovni ústredia, vrátane poplatkov zahraničných bánk a riešenia podaní
  • sledovanie a reportovanie stavu ATM – vyhodnotenie porúch, kontrola dodržiavania SLA
  • zabezpečenie denného zúčtovania so SP a tretími stranami
  • spracovanie párovania vnútorných účty produktov banky
  • komunikácia s internými a externými partnermi pri riešení problémov
  • generovanie reportov a štatistík v danej oblasti

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá 1 rok (v prípade vzájomnej spokojnosti následné predĺženie zmluvy na dobu neurčitú)

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov:

  • požadované vzdelanie: min. SŠ vzdelanie - ekonomické zameranie výhodou
  • anglický jazyk - mierne pokročilý (porozumenie písanému textu, vybavovanie korešpondencie, telefonická komunikácia)
  • pokročilá znalosť MS Excel (grafy, funkcie)

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme kolegu, ktorý:

  • má chuť sa učiť nové veci
  • je tímový hráč
  • je zameraný na detail a precízny (pri plnení prevádzkových úloh, štatistikách)

Ponúkame

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:
  • férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevok na regeneráciu a relax
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov"

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu. Po absolvovaní takéhoto telefonického rozhovoru a splnení základných kritérií budete pozvaná/pozvaný na ďalšie stretnutie. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 3090143  Dátum zverejnenia: 2.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.