Expert kvality bankových procesov

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Máte skúsenosti s prácou vo finančnom sektore? Ste zodpovedný a precízny? Do nášho tímu oddelenia riadenia kvality a servisu pre hľadáme šikovného kolegu.

Expert kvality u nás:
  • Riadi kvalitu bankových procesov s cieľom zvyšovať spokojnosť klienta,
  • Navrhuje a realizuje opatrenia na zefektívnenie a zjednodušenie,
  • Zastrešuje operatívne riadenie kvality
  • Aktívne riadi pridelené projekty.

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:
  • VŠ II. stupňa
  • Minimálna prax v banke 2 roky
  • Ochota cestovať v rámci SR

Hľadáme

  • Vysoký zmysel pre detail, presnosť, spoľahlivosť
  • Ochota a schopnosť zamýšľať sa nad vecami, samostatnosť, zodpovednosť
  • Schopnosť prinášať nové nápady, riešenia, zjednodušenia, komunikačné zručnosti

Ponúkame

  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • atraktívny balík benefitov z oblasti celoročnej zdravotnej starostlivosti, špecializovaných preventívnych prehliadok, nákupov v lekárňach alebo optikách, zájazdov, športu, jazykových kurzov a iné
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • zľavy u našich partnerov

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 3081016  Dátum zverejnenia: 26.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.