Špecialista reportingu (vhodné pre študentov)

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Náplň práce

Do nášho tímu na Divízií financií obsadzujeme pozíciu Špecialista interného reportingu, ktorého pracovnou náplňou bude:

  • Analýza dát, tvorba reportov a dokumentácie pridelenej agendy
  • Analýza užívateľských potrieb a podpora iných zamestnancov banky v oblasti reportingu

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: polovičný úväzok

Odborné a kvalifikačné predpoklady:

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

  • Všeobecná znalosť relačných databáz -výhodou
  • MS Excel - pokročilý

Osobnostné predpoklady

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

  • Komunikačné a argumentačné zručnosti
  • Schopnosť analýzy a riešenia problémov vzťahujúcich sa k oblasti pridelenej agendy, návrh a implementácia riešení

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu.

Kontakt

Poštová banka
Ivana Hubertová
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 3066204  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.