Biznis analytik

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Máte chuť

pracovať v oblasti CRM alebo biznis podpory? Baví Vás byť mostom medzi biznisom a IT svetom? Rád za sebou vidíte výsledky v pridelených aj väčších úlohách? Ste orientovaný na dosiahnutie cieľa a viete ako to dosiahnuť v spolupráci s ostatnými?

Ak áno, do nášho tímu CRM hľadáme nového kolegu, ktorého náplňou práce bude:

• vyhľadávať nové príležitosti, prinášať myšlienky na zmenu a skúšať nové veci
• navrhovať nové kampane a aktivity, iniciovať vylepšenia existujúcich; vyhodnocovať a reportovať ich výsledky a hľadať príležitosti na rast;
• spolupracovať so zaujímavými ľuďmi v banke na rôznych projektoch;
• pracovať s novými a existujúcimi analytickými nástrojmi - rozvíjať sa v nich a rozvíjať ich pre projekty banky;
• rozvíjať sa v práci s dátami - pripravovať ich a analyzovať podľa zadaní, vytvárať hypotézy a overovať ich v praxi.

  • Miesto práce: River Park, Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Hľadáme:

  • samostatného a proaktívneho človeka
  • s analytickým myslením, ktoré je prepojené s kreatívnymi a praktickými nápadmi
  • schopnosť vyhľadávať biznis príležitosti v existujúcich procesoch banky, v rôznych externých a interných zdrojoch informácií
  • s chuťou učiť sa a veľa skúšať nové veci
  • ideálne by boli aj existujúce znalosti SQL a výborné znalosti Excelu (chuť a motivácia sa tieto znalosti naučiť je vítaná )
  • užívateľská znalosť MS Office (Excel, PowerPoint, Access)
  • skúsenosť s kampaňovým systémom (SAS, IBM campaign...) výhodou

Požadujeme:

  • stredoškolské, vysokoškolské vzdelanie
  • prax v oblasti biznis analýzy/ biznis podpory/ CRM (nie je podmienkou, ale výhodou)
  • prehľad o bankových produktoch, digitálnom svete (výhodou)
  • PC zručnosti: SQL ( výhodou, nie podmienkou), Excel (podmienka)
  • znalosť problematiky dátových zdrojov/ DWH (výhodou)

Ponúkame

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:

  • férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevok na regeneráciu a relax
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Každý životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 3037045  Dátum zverejnenia: 28.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.