Koordinátor pre pobočkovú sieť

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
plný úväzok
Náplň práce

Ste flexibilná a osobnosť so zameraním na detail, so skúsenosťou v oblasti plánovania a tvorby rozpočtov? Máte chuť participovať na rozvoji pobočkovej siete v našej banky?

Do nášho tímu hľadáme špecialistu podpory pobočkovej siete, ktorého náplňou práce budú nasledovné činnosti:
  • Plánovanie rozpočtov odboru
  • Riadenie nákladov prevádzky retailovej siete v súlade s plánom - smerom k logickým úsporám
  • Realizácia analýz a aktivít vedúcich k úspore nákladov retailu
  • Zabezpečenie potrebného materiálovo-technického vybavenia pobočiek a akvizičných pracovísk
  • Aktívna účasť na projektoch, týkajúcich sa priamej podpory predajných sietí

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:
  • Skúsenosti s plánovaním rozpočtov, prípadne koordinácia riadenia nákladov
  • Znalosť SAPu a jednoduchého účtovníctva výhodou
  • Skúsenosť s úzkou spoluprácou s účtovným oddelením
  • Prax v bankovníctve (aspoň 1 rok výhodou)

  • Miesto práce: River Park, Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava
  • Termín nástupu: ASAP/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá: 1 rok (následne je - v prípade vzájomnej spokojnosti - možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:
  • Aktívny prístup a samostatnosť
  • Orientácia na výsledok a detail
  • Logické a analytické myslenie
  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Schopnosť prijímať zmeny a rýchlo sa učiť nové veci
  • Samostatný prístup k práci a k riešeniu problémov
  • Dôslednosť, vytrvalosť
  • Tvorivosť a inovatívnosť

Ponúkame

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:
  • férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • atraktívny balík benefitov z oblasti celoročnej zdravotnej starostlivosti, špecializovaných preventívnych prehliadok, nákupov v lekárňach alebo optikách, zájazdov, športu, jazykových kurzov a iné
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať prostredníctvom emailu, alebo telefonicky.

Kontakt

Poštová banka

ODPOVEDAŤ
ID: 2986565  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.