Produktový manažér pre SME produkty

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
plný úväzok
Náplň práce

Ste koncepčná, tvorivá osobnosť so skúsenosťou v oblasti produktového manažmentu? Máte chuť participovať na rozvoji SME produktov našej banky?

Do nášho tímu hľadáme aktívneho a skúseného produktového manažéra, ktorý bude zodpovedať za fungovanie a nastavenie zverených produktov.

Jeho náplň práce pozostáva hlavne z činností ako:

• vytváranie nových produktov, vyhľadávanie možností v rámci inovácii produktov a nových/ neštandardných foriem predaja
• návrh pricingu a parametrov zverených produktov a sledovanie ich profitability
• riadenie marketingových kampaní zverených produktov
• navrhovanie a vylepšovanie E2E procesov predaja
• komunikácia s internými oddeleniami (sales, marketing, právne oddelenie, risk, financie) pri tvorbe/ úprave produktov
• monitorovanie podmienok na trhu v oblasti pridelených produktov

• Miesto výkonu práce: Bratislava, River Park, Dvořákovo nábrežie 4
• Termín nástupu: dohodou
• Ponúkaný plat (brutto): dohodou
• Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

• minimálne požadované vzdelanie: ukončené SŠ s maturitou, prípadne VŠ
• prax: minimálne 3 roky vo finančnom sektore v oblasti produktového manažmentu
• výborná znalosť úverových procesov
• skúsenosti s alternatívnymi formami predaja produktov výhodou
• jazykové znalosti: Anglický jazyk - mierne pokročilý
• užívateľská znalosť MS Office na pokročilej úrovni (Word, Access, Excel, PowerPoint)

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

• samostatný prístup k práci a k riešeniu problémov
• dôslednosť, vytrvalosť
• koncepčné a biznisovo orientované myslenie
• výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• tvorivosť a inovatívnosť
• schopnosť prijímať zmeny a rýchlo sa učiť nové veci

Kontakt

Poštová banka

ODPOVEDAŤ
ID: 2847424  Dátum zverejnenia: 9.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.