Business analytik

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
plný úväzok
Náplň práce

Nie je ti cudzia analytika? Chceš objavovať v dátach skryté súvislosti a prinášať ich na svetlo? Ponúkame ti možnosť stať sa členom tímu, v ktorom získaš cenné skúsenosti z oblasti CRM a vstúpiš do sveta bankových analýz.

Ako bude vyzerať Tvoja pracovná náplň?
  • tvorba pravidelných a ad-hoc reportov podľa zadefinovaných požiadaviek
  • udržiavanie a aktualizácia súboru pravidelných reportov
  • navrhovanie možností automatizácie a zefektívňovania reportingu
  • príprava analýz týkajúcich sa klientskeho portfólia, obchodných výsledkov
  • interpretácia a prezentácia analytických výstupov
  • príprava podkladov pre business rozhodovanie
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami divízie pri príprave a realizácii obchodných aktivít banky

Požiadavky
  • minimálne požadované vzdelanie - vysokoškolské II. stupňa (zameranie - ekonomické / prírodovedné)
  • prax v oblasti dátovej analytiky výhodou
  • užívateľská znalosť MS Office (Excel. PowerPoint, Access)
  • znalosť SQL na úrovni mierne pokročilý
  • analytické myslenie, schopnosť vnímať súvislosti, samostatnosť, komunikatívnosť

  • Miesto práce: River Park, Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava
  • Termín nástupu: ASAP/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá: 1 rok (následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluuv predĺžiť na dobu neurčitú)

Hľadáme

  • orientácia na cieľ
  • analytické myslenie a chápanie súvislostí (E2E)
  • samostatnosť pri riešení zadaní
  • kreativita
  • proaktívny prístup

Ponúkame

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:

  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • atraktívny balík benefitov z oblasti celoročnej zdravotnej starostlivosti, špecializovaných preventívnych prehliadok, nákupov v lekárňach alebo optikách, zájazdov, športu, jazykových kurzov a iné
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať prostredníctvom emailu, alebo telefonicky.

Kontakt

Poštová banka

ODPOVEDAŤ
ID: 2822037  Dátum zverejnenia: 22.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.