Asistent / -ka

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
plný úväzok
Náplň práce

Ste diskrétny /-a a nevadia Vám kopy papierov ? Viete si veci zorganizovať a ste ochotný /-á pomôcť aj ostatným členom tímu ?
Pokiaľ ste na predchádzajúce otázky odpovedali áno, radi Vás privítame v Poštovej banke. Úspešný kandidát bude mať na starosti :
  • zabezpečenie organizácie a vedenie sekretariátu
  • rozpis a kontrola úloh riaditeľov odborov
  • vybaviť korešpondenciu riaditeľov
  • spravovať dochádzkový systém zamestnancov zverených odborov, cestovné príkazy
  • zabezpečenie objednávok spotrebného materiálu a ich spracovanie v SAP-e
  • sledovanie a kontrola plnenia finančného plánu odborov
  • zabezpečovanie teambuildingových akcií

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce : River Park, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto) : dohodou
  • Termín nástupu : 01.12.2016
  • Druh pracovného pomeru : plný úväzok
  • Doba určitá - 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú).

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • Diskrétnosť
  • Samostatnosť (viete dopredu aj bez toho, aby Vám povedali čo bude potrebné zabezpečiť)
  • Dôslednosť a precíznosť (bez týchto vlastností to nebude fungovať)
  • Ochotný /-á pomáhať (kolegovia sa nás obrátia aj viackrát s tou istou požiadavkou a je potrebné im to vždy s úsmevom vysvetliť / zariadiť)

Odborné a kvalifikačné predpoklady

  • Min. úplné stredoškolské vzdelanie
  • Predchádzajúca obdobná pracovná skúsenosť min. 3 roky

Iné výhody

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • polročné odmeny
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • príspevok na dovolenku
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka

ODPOVEDAŤ
ID: 2739416  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.