Odborný referent vzdelávania

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
plný úväzok
Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme šikovného človeka, ktorý ustriehne množstvo požiadaviek na vzdelávanie a súčasne sa nebojí Excelu. Pokiaľ vieš aj komunikovať a počúvať, možno hľadáme práve teba.
U nás Referent vzdelávania :

  • zodpovedá za tvorbu, implementáciu a aktualizáciu systému vzdelávania zamestnancov
  • pripravuje a zabezpečuje ročný plán vzdelávania zamestnancov (identifikácia a analýza vzdelávacích potrieb, plán, spolupráca s riaditeľmi divízií, atď.)
  • zodpovedá za tvorbu, koordináciu a zabezpečenie vzdelávacích projektov, spracovanie analýz a štatistík v oblasti vzdelávania
  • zabezpečuje administratívno-logistickú stránku ďalšieho rozvoja zamestnancov
  • zabezpečuje plánovanie a sleduje čerpanie finančných prostriedkov na vzdelávanie zamestnancov
  • zabezpečuje objednávky lektorov a jednotlivých vzdelávacích aktivít

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú).

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • znalosť problematiky ľudských zdrojov
  • výborné komunikačné zručnosti
  • samostatnosť a spoľahlivosť
  • analytické myslenie

Odborné a kvalifikačné predpoklady

  • požadované vzdelanie: SŠ/ VŠ
  • minimálne 1 rok praxe na podobnej pozícií

Iné výhody

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:
  • férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevok na regeneráciu a relax
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov"

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka

ODPOVEDAŤ
ID: 2739260  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.