Produktový manažér pre online kanály

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Zaujímate sa a orientujete v nových technológiách a riešeniach z oblasti online služieb? Máte skúsenosť z prostredia vývoja SW riešení?

Do nášho tímu Poštovej banky hľadáme šikovného človeka, ktorého náplňou práce bude prioritne:

1.Spolupráca na rozvojových a inovatívnych projektoch banky najmä v oblasti Internet a Mobile bankingu, konkrétne:

  • Vendor manažment, spolupráca s IT a ďalšími dotknutými útvarmi v banke pri definovaní požiadaviek a následného vývoja, testovanie dodaného SW
  • Nastavovanie biznis procesov
  • Prinášanie jednoduchých a inovatívnych riešení s veľkým dôrazom na uspokojenie potrieb zákazníkov

2. Zodpovednosť za rozvoj online kanálov počas ich životného cyklu

  • Starostlivosť o celý životný cyklus produktu
  • Koordinácia a špecifikácia zmenových požiadaviek, testovania, dokumentácie
  • Nastavenie a optimalizácia príslušných procesov
  • Vyhodnocovanie výsledkov pomocou nástrojov webovej analytiky
  • Poskytovanie produktovej podpory a riešenie produkčných problémov
  • Plánovanie a spolupráca pri marketinovej podpore produktu

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

  • skúsenosť v prostredí vývoja SW riešení (napr.z pozície produkt manažéra, bussiness analytika)
  • prehľad v oblasti nových technológií a riešení
  • skúsenosti v bankovníctve - výhodou
  • jazykové znalosti: Anglický jazyk - pokročilý (priama aj písomná komunikácia s partnermi)

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

  • záujem o inovácie a schopnosť prenášať ich do praxe
  • vytrvalosť, samostatnosť, vlastnícky prístup k úlohám
  • schopnosť pracovať v tíme
  • zodpovednosť a aktívne pracovné nasadenie

Ponúkame

  • férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • atraktívny balík benefitov z oblasti celoročnej zdravotnej starostlivosti, špecializovaných preventívnych prehliadok, nákupov v lekárňach alebo optikách, zájazdov, športu, jazykových kurzov a iné
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme za účelom telefonického rozhovoru alebo dohodnutia termínu osobného pracovného pohovoru kontaktovať najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka

ODPOVEDAŤ
ID: 2580787  Dátum zverejnenia: 26.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.