Odborný referent inkasa a exkasa

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Hlavnou náplňou práce bude

Do našej dcérskej spoločnosti Poštová poisťovňa, a.s. hľadáme šikovného kolegu na pozíciu účtovník poistného systému. Jeho úlohou bude:

  • vykonávať správu inkasa a exkasa poistného (typovanie a párovanie platieb, došetrovanie nestálcov, vrátenie platieb),
  • vykonávať dennú a mesačnú uzávierku,
  • zabezpečovať vysporiadanie inkasného účtu v PIS a Sirael,
  • pripravovať inkasné zborníky,
  • spolupracovať s oddeleniami likvidácie poistných udalostí a overovať zaplatenie ako podklad pre výplatu, príp. preúčtovanie poistného plnenia na účet prijatého poistného,
  • zabezpečovať vysporiadanie pohľadávok z dlžného poistného podľa zoznamov postúpených právnym oddelením,
  • zabezpečovať mesačné vygenerovanie predpisu poistného pre neživotné a životné poistenie,
  • zabezpečovať odpis pohľadávok v IS.

  • Miesto práce: River Park, Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Požadujeme

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské

Hľadáme

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledovné osobnostné kritériá:

  • prax v odbore min. 3 roky,
  • práca s excelom – kontingenčné tabuľky, funkcie

Iné výhody

  • férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu. Po absolvovaní takéhoto telefonického rozhovoru a splnení základných kritérií budete pozvaná/pozvaný na ďalšie stretnutie. Výberové konania prebiehajú štandardne formou assessment centra v kombinácii s individuálnym rozhovorom, kde sa prostredníctvom zadaných úloh zameriavame na schopnosti a zručnosti kandidátov.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 2573333  Dátum zverejnenia: 23.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.