Senior špecialista internej komunikácie

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Informácie o pracovnej ponuke

Do nášho tímu hľadáme Senior špecialistu internej komunikácie, ktorý komplexne zabezpečí internú komunikáciu celej skupiny Poštovej banky a jej dcérskych spoločností vrátane starostlivosti o zamestnancov.
Ak môžeš o sebe povedať nasledovné:
* Motivujú ma ľudia a rád sa s nimi stretávam.
* Vymýšľanie a realizovanie nápadov mi robí radosť.
* Rád posúvam veci vpred a chcem na sebe pracovať.
* Rád veci zjednodušujem a viem ich zorganizovať.

Môžeš to byť práve ty, tak neváhaj a zašli svoj životopis.
Tvojou náplňou práce bude:
  • Zodpovednosť za celkovú stratégiu internej komunikácie, jej rozvoj, obsahové zameranie a odbornú úroveň,
  • Podieľanie sa na napĺňaní koncepcie zlepšovania firemnej kultúry banky a jej dcérskych spoločností v oblasti komunikácie,
  • Správa intranetu, zodpovednosť za obsahovú správu, aktualizácie, uverejňovnanie noviniek a písanie reportáží,
  • Zodpovednosť za obsah a vydávanie interného časopisu,
  • Príprava a realizácia interných kampaní, súťaží, firemných akcií vrátane návrhu vhodných nástrojov internej komunikácie a ich implementácie,
  • Participácia na internej podpore produktových kampaní.
  • Dennodenný kontakt s kolegami z celej spoločnosti, aktívne vyhľadávanie tém pre internú komunikáciu, navrhovanie formy a obsahu.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bratislava, River Park, Dvořákovo nábrežie 4
Termín nástupu: ASAP
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Doba určitá: 1 rok (v prípade vzájomnej spokojnosti možné po roku predĺžiť zmluvu na dobu neručitú)

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

  • Minimálne 3-ročnú prax v oblasti internej komunikácie na strane klienta
  • Skúsenosť z fullservisovej PR agentúry vítaná.
  • Ovládanie slovenského jazyka – gramatika, štylistika, skúsenosť s tvorbou a písaním článkov, blogov, copytextov.
  • Skúsenosť s HR marketingom vítaná.
  • Prax v oblasti projektového manažmentu - vítaná
  • PC zručnosti: MS Office (Word, Excel Outlook, PowerPoint) – expert, Internet – expert, Práca so základnými grafickými programami (Adobe Photoshop) vítaná.
  • Vodičský preukaz skupina B

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

  • výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • aktívny prístup, kreativita
  • schopnosť budovanie vzťahov v rámci spoločnosti

Ponúkame

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:

  • férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevok na regeneráciu a relax
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu. Po absolvovaní takéhoto telefonického rozhovoru a splnení základných kritérií budete pozvaná/pozvaný na ďalšie stretnutie. Výberové konania prebiehajú štandardne formou assessment centra v kombinácii s individuálnym rozhovorom, kde sa prostredníctvom zadaných úloh zameriavame na schopnosti a zručnosti kandidátov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka

ODPOVEDAŤ
ID: 2434279  Dátum zverejnenia: 12.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.