Špecialista reklamácií a sťažností

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Máte skúsenosti z bankového prostredia?
Pracovali ste na retailovej pobočke, call centre alebo na reklamačnom oddelení?
Ste orientovaný/á na výsledok?

Do tímu Poštovej banky hľadáme nového člena na pozíciu Špecialista reklamácií a sťažností, ktorého hlavnou náplňou práce bude
  • zodpovednosť za riešenie pridelených podaní (reklamácie, sťažnosti, žiadosti) doručených do banky
  • komunikácia s inými útvarmi banky
  • poskytovanie spätnej väzby iným útvarom plynúcej z výsledkov riešenia podaní
  • zodpovednosť za plnenie KPI a SLA
  • v prípade potreby zastupovanie nadriadeného pracovníka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava - Karlova Ves
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 1.1.2016
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá - 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú).

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

  • skúseností s prácou v bankovníctve - podmienkou
  • skúsenosť na podobnej pozícii, na retailovej pobočke alebo call/kontaktnom centre - min. 2 roky
  • minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • výborná znalosť slovenského jazyka slovom i písmom
  • ovládanie práce s aplikáciami MS Office

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

  • orientácia na kvalitu a štandardy
  • orientácia na cieľ a výsledok
  • silná orientácia na zákazníka a jeho potreby
  • otvorenosť k zmenám, iniciatívnosť
  • zodpovednosť, samostatnosť

Iné výhody

Medzi benefity, ktoré ponúkame, patria:
  • férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • atraktívny balík benefitov z oblasti celoročnej zdravotnej starostlivosti, špecializovaných preventívnych prehliadok, nákupov v lekárňach alebo optikách, zájazdov, športu, jazykových kurzov a iné
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme za účelom telefonického rozhovoru alebo dohodnutia termínu osobného pracovného pohovoru kontaktovať najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu.

Tešíme sa na Vaše reakcie.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 2344346  Dátum zverejnenia: 27.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.