Produktový manažér pre úverové produkty

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Ste koncepčná, tvorivá osobnosť so skúsenosťou v oblasti produktového manažmentu? Máte chuť participovať na rozvoji úverových produktov našej banky?
Do nášho tímu hľadáme aktívneho a skúseného produktového manažéra, ktorý bude zodpovedať za fungovanie a nastavenie zverených produktov.
Jeho náplň práce pozostáva hlavne z činností ako:
  • vytváranie nových produktov, vyhľadávanie možností v rámci inovácii produktov a nových/ neštandardných foriem predaja
  • návrh pricingu a parametrov zverených produktov a sledovanie ich profitability
  • riadenie marketingových kampaní zverených produktov
  • navrhovanie a vylepšovanie E2E procesov predaja
  • komunikácia s internými oddeleniami (sales, marketing, právne oddelenie, risk, financie) pri tvorbe/ úprave produktov
  • monitorovanie podmienok na trhu v oblasti pridelených produktov

  • Miesto výkonu práce: Bratislava, River Park, Dvořákovo nábrežie 4
  • Termín nástupu: dohodou
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

  • minimálne požadované vzdelanie: ukončené SŠ s maturitou, prípadne VŠ
  • prax: minimálne 3 roky v oblasti spotrebného úverovania (nebanková spoločnosť výhodou)
  • výborná znalosť úverových procesov
  • skúsenosti s alternatívnymi formami predaja produktov výhodou
  • jazykové znalosti: Anglický jazyk - mierne pokročilý
  • užívateľská znalosť MS Office na pokročilej úrovni (Word, Access, Excel, PowerPoint)

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

  • samostatný prístup k práci a k riešeniu problémov
  • dôslednosť, vytrvalosť
  • schopnosť presadiť svoj názor, dobré vyjednávacie zručnosti
  • výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • tvorivosť a inovatívnosť
  • schopnosť prijímať zmeny a rýchlo sa učiť nové veci

Ponúkame

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • koncoročné odmeny
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • príspevok na dovolenku
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 3 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať prostredníctvom emailu, alebo telefonicky.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 2343934  Dátum zverejnenia: 27.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.