Analytik kreditných rizík

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Je pre vás zaujímavá analytická práca zameraná na riadenie rizík spotrebných úverov?
Ste čerstvým absolventom so zameraním na ekonómiu alebo matfyz?
Máte základy SQL?

Do nášho tímu, ktorý sa zaoberá riadením kreditných rizík retailových úverov, hľadáme nového člena, ktorého náplňou práce bude:
  • monitorovať a analyzovať kvalitu retailových portfólií
  • podieľať sa na nastavovaní risk-based-pricingu
  • spolupracovať s ostatnými oddeleniami na vývoji a implementácii procesov pre nové úverové produkty
  • detekovať interné a externé podvody v rámci poskytovania spotrebných úverov
  • spolupracovať na tvorbe interných predpisov a automatizovanom reportingu

  • Miesto práce: River Park, Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)
  • Pozícia je vhodná pre absolventa, prípadne študenta končiaceho ročníka

Požadujeme

  • prax v oblasti spotrebných úverov výhodou
  • skúsenosť s nastavovaním procesov a riadením rizika - výhodou
  • minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa (zameranie, odbor: ekonomické, matematické), vhodná aj pre absolventa
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • MS SQL - základy

Hľadáme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

  • komunikačné a argumentačné zručnosti
  • chuť učiť sa nové veci
  • samostatnosť pri riešení zadaní
  • analytické a procesné myslenie
  • prax v bankovníctve výhodou

Iné výhody

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:
  • férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • atraktívny balík benefitov z oblasti celoročnej zdravotnej starostlivosti, špecializovaných preventívnych prehliadok, nákupov v lekárňach alebo optikách, zájazdov, športu, jazykových kurzov a iné
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme za účelom telefonického rozhovoru alebo dohodnutia termínu osobného pracovného pohovoru kontaktovať najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu.

Tešíme sa na Vaše reakcie.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 2277172  Dátum zverejnenia: 6.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.