Špecialista IT bezpečnosti (PB IT, a.s.)

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

  • Riadi prevádzku a správu Linux a Windows serverov
  • Riadi prevádzku a správu proxy, postfix a DNS serverov
  • Riadi prevádzku systémov McAfee ePO a ViruScan Enterprise
  • Riadi prevádzku systémov CheckPoint EndPoint Security
  • Riadi prevádzku a správu FTP serverov
  • Riadi výkon vybraných činností správy PKI na platforme Microsoft
  • Riadi prevádzku a správu systému MobileIron
  • Koordinuje nasadzovanie mobilných zariadení v banke v spolupráci s PBIT
  • Navrhuje kapacitný rozvoj systémov v jeho správe
  • Zabezpečuje pravidelný reporting, troubleshooting a monitoring systémov vo svojej správe
  • Vytvára dokumentáciu k spravovaným systémom

  • Miesto práce: River Park, Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava
  • Termín nástupu: 1.10.2015 alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

  • Prax na obdobnej pracovnej pozícii minimálne 2 roky
  • Nutné znalosti:
- Znalosti z oblasti IT bezpečnosti a počítačových sietí
- Správa a prevádzka Linux serverov (RHEL 6, 7)
- Správa a prevádzka Windows serverov (Windows 2008, 2012)
- Správa a prevádzka CheckPoint EPS
- Správa a prevádzka proxy, postfix a DNS serverov
- Správa a prevádzka sFTP serverov
- Schopnosť pracovať s anglicky písaným odborným textom

  • Vítané znalosti systémov:
- Správa a prevádzka McAfee ePO a VirusScan pre prostredie Win server
- Správa a prevádzka MobileIron
- Správa a prevádzka PKI na platforme MS
- Správa a prevádzka DLP systému
- Správa a prevádzka SIEM systému

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

  • precíznosť, zmysel pre detail
  • schopnosť učiť sa nové systémy
  • práca pod časovým tlakom
  • samostatnosť a spoľahlivosť
  • schopnosť analyzovať problémy a navrhovať riešenia

Iné výhody

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • koncoročné odmeny
  • dovolenka navyše
  • príspevok na dovolenku
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 2188847  Dátum zverejnenia: 20.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.