CRM špecialista

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Máte doterajšiu prax v oblasti CRM alebo biznis podpory?
Ste schopný prepájať jazyk biznisu, podpory a IT?
Viete úspešne samostatne riadiť komplexné úlohy?
Ste orientovaný na dosiahnutie cieľa a viete ostatných spolupracovníkov k nemu koordinovať?

Do nášho tímu CRM hľadáme nového kolegu, ktorého náplňou práce bude:
  • vyhľadávanie a navrhovanie nových príležitostí na rozvoj businessu v oblasti CRM
  • komplexné riadenie aktivít na vývoj business CRM riešení
  • koordinovanie súčinnosti jednotlivých útvarov
  • spolupráca na tvorbe business case-ov
  • komplexné vnímanie súvislostí potrebných na implementáciu riešení – Produkt, predaj, IT, proces, legislatíva, compliance
  • transformácia a koordinácia business požiadaviek pre potreby IT

  • Miesto práce: River Park, Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • orientácia na cieľ
  • analytické myslenie, a chápanie súvislostí
  • samostatnosť pri riešení zadaní
  • kreativita
  • orientácia na zvyšovanie efektivity a rozvoj, objavovanie obchodných príležistostí
  • vidieť súvislosti E2E

Odborné a kvalifikačné predpoklady

  • vysokoškolské vzdelanie (ekonomické zameranie výhodou)
  • min 3 roky prax v oblasti biznis podpory/CRM
  • prehľad o bankových produktoch
  • PC zručnosti: MS Office (Excel - pokročilý, MS Visio - výhodou)
  • znalosť problematiky dátových zdrojov/DWH - výhodou

Iné výhody

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:
  • férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevok na regeneráciu a relax
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať prostredníctvom emailu, alebo telefonicky.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 2151084  Dátum zverejnenia: 19.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.