Účtovník prevádzkovej učtárne (Poštová banka, a.s.)

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

  • Účtovanie a sledovanie úhrad odberateľských a dodávateľských faktúr
  • Zadávanie platobných príkazov
  • Účtovanie bankových výpisov
  • Zabezpečenie včasnej úhrady dodávateľských faktúr
  • Sledovanie automatického párovania úhrad
  • Monitorovanie likvidity na bankových účtoch
  • Štvrťročná a ročná dokladová inventarizácia pridelených vnútorných účtov
  • Spolupráca na mesačnej, štvrťročnej a ročnej závierke
  • Príprava vybraných podkladov do individuálnej a konsolidovanej závierky
  • Odsúhlasovanie vybraných podkladov pre externý audit
  • Spolupráca na príprave a aktualizácii pridelených pracovných postupov banky
  • Testovanie zmien v pridelenej agende
  • Spolupráca s inými oddeleniami a odbormi

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá - 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • samostatnosť, spoľahlivosť
  • ochota pracovať v tíme
  • zmysel pre detaily, dôslednosť
  • logické myslenie

Odborné a kvalifikačné predpoklady

  • Prax na pozícií účtovníka minimálne 2 roky
  • Minimálne požadované vzdelanie: SŠ
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • SAP výhodou

Iné výhody

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • koncoročné odmeny
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • príspevok na dovolenku
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 2119659  Dátum zverejnenia: 26.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.