Špecialista mediálneho plánovania

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Informácie o pracovnej ponuke

Máte skúsenosť s mediálnym plánovaním? Ste precízny typ a neunikne Vám jediný detail?
Do nášho tímu na oddelení marketingovej komunikácie hľadáme pro-aktívneho a rozhľadeného kolegu, ktorý bude spolupracovať na definovaní komunikačnej stratégie spoločnosti a samostatne zabezpečovať mediálne plánovanie pre jednotlivé ATL a BTL kampane a ostatné marketingové aktivity skupiny Poštovej banky.

Hlavná náplň práce:
  • spolupráca na definovaní mediálnej stratégie spoločnosti
  • samostatný návrh, príprava a zastrešenie mediálneho plánovania pre jednotlivé ATL a BTL kampane v spolupráci s mediálnou agentúrou
  • dodržiavanie a dohľad na plnení rozpočtov za jednotlivé ATL a BTL kampane a ostatné marketingové aktivity v rámci Odboru komunikácie
  • zodpovednosť za komunikáciu s dodávateľskými agentúrami, primárne s mediálnou agentúrou, vydavateľstvami a mediálnymi domami
  • samostatne zabezpečuje sledovanie a analýzu konkurencie vrátane návrhu/odporúčania vhodných aktivít a krokov s tým súvisiacich

Ďalšie informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bratislava, River Park, Dvořákovo nábrežie 4
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Pozícia je na zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

  • vysokoškolské vzdelanie I. resp. II. stupňa
  • minimálne 3 ročné skúsenosti v oblasti mediálneho plánovania a marketingovej komunikácie
  • skúsenosti z mediálnej agentúry výhodou (ideálne pozícia media planner/account manager)
  • MS Office (Word, Excel Outlook, PowerPoint) – pokročilá znalosť

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

  • proaktivny prístup, schopný prinášať vlastné návrhy riešení
  • orientácia na výsledky
  • strategické a analytické myslenie
  • tímový hráč
  • zmysel pre detail, precíznosť, samostatnosť

Ponúkame

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • koncoročné odmeny
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • príspevok na dovolenku
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať prostredníctvom emailu, alebo telefonicky.
Tešíme sa na Vaše reakcie.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 2075667  Dátum zverejnenia: 9.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.