Credit risk analyst junior

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Informácie o pracovnej ponuke

Máte ekonomické vzdelanie?
Orientujete sa vo finančných výkazoch spoločností?
Dokážete si vytvoriť na vec vlastný názor a argumentovať?

Do tímu riadenia rizík hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorého náplňou práce bude:
  • vyhodnocovať podnikateľské zámery, finančnú situáciu a rating klienta
  • pri úverových návrhoch identifikovať riziká a navrhovať riešenie pre ich minimalizáciu
  • spolupracovať na ohodnocovaní kvality zabezpečenia
  • stanovovať dodatočné podmienky pre schválenie a čerpanie úverov

  • Miesto práce: River Park, Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava
  • Termín nástupu: 1.3.2015/ dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá: 1 rok (následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:
  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
  • Požadovaná prax v oblasti: minimálne 1 rok, alebo absolvent s praxou v oblasti posudzovania rizík
  • Orientácia vo finančných výkazoch

Hľadáme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov:
  • schopnosť kritického myslenia
  • výborné komunikačné zručnosti
  • dobrá organizácia práce a samostatnosť
  • chuť učiť sa a napredovať

Ponúkame

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“,
  • atraktívny balík benefitov z oblasti celoročnej zdravotnej starostlivosti, špecializovaných preventívnych prehliadok, nákupov v lekárňach alebo optikách, zájazdov, športu, jazykových kurzov a iné
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov,
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 2033367  Dátum zverejnenia: 3.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.