Produktový manažér senior pre neživotné poist. (PPABK, a.s.)

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Do nášho tímu Poisťovne Poštovej banky (PPABK, a.s.), dcérskej spoločnosti Poštovej banky, hľadáme šikovného človeka na pozíciu Produktový manažér senior pre neživotné poistenie. Zamestnanec na tejto pozícii najmä:
  • vykonáva obhliadky rizík pred prijatím do poistenia pri individuálnom poistení právnických osôb,
  • vykonáva underwriting, predkladá návrhy na prijatie do poistenia a činnosti spojené so zaistením rizík pri individuálnom poistení právnických osôb,
  • spracováva nové poistné zmluvy a dodatky k existujúcim poistným zmluvám právnických osôb,
  • vykonáva činnosti spojené s tvorbou nových produktov neživotného poistenia (najmä však poistenia bývania),
  • spolupracuje pri nastavení zaistenia produktov neživotného poistenia (najmä však poistenia bývania),
  • vykonáva činnosti spojené s tvorbou Všeobecných poistných podmienok a zmluvnej dokumentácie,
  • spracováva zadania na vývoj informačného systému u produktov neživotného poistenia a koordinuje ich testovanie,
  • spolupracuje pri kalkulácií sadzieb u produktov neživotného poistenia.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • prax minimálne 3 roky v oblasti poisťovníctva
  • flexibilita
  • komunikatívnosť
  • odbornosť
  • zmysel pre detail

Odborné a kvalifikačné predpoklady

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské vzdelanie II.stupňa
  • Jazykové znalosti: Anglický jazyk – mierne pokročilý

Iné výhody

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • teambuildingové aktivity
  • zľavy u našich partnerov

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 2016890  Dátum zverejnenia: 17.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.