Špecialista plánovania a reportingu

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme špecialistu plánovania a reportingu, ktorého hlavná pracovná náplň spočíva v nasledovných činnostiach:

  • Tvorí reporty pre distribučnú sieť,
  • Navrhuje a spolupracuje pri definovaní konceptu a dizajnu reportingu, zabezpečuje jeho optimalizáciu,
  • Zabezpečuje tvorbu a predikciu obchodných plánov pre jednotlivé distribučné siete PABK,
  • Rozdeľuje, monitoruje a vyhodnocuje plnenie obchodných plánov v distribučnej sieti,
  • Analyzuje výkonnosť jednotlivých obchodných miest, pripravuje štatistiky a grafické zobrazenia k vyhodnocovaným dátam,
  • Pripravuje podklady a prezentácie k vyhodnocovaniu súťaží pre predajcov, pripravuje prezentácie na porady riaditeľov a konferencie,
  • Spracováva dáta z regiónov, aktualizuje rôzne databázy a komunikuje s distribučnou sieťou,
  • Spolupracuje na tvorbe nástrojov merania výkonnosti a ich implementácii do používaných systémov Banky a administruje tieto nástroje
  • Spolupracuje na kľúčových rozvojových projektoch a aktivitách retailu,
  • Podporuje ostatné oddelenia odboru v oblasti plánovania, reportingu, analýz a vyhodnocovania dát

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dvořákovo náb. 4, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP, resp. dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá - 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú).

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • silné analytické schopnosti
  • prepájanie súvislostí
  • samostatnosť a proaktívny prístup (návrhy riešení)
  • vlastnícky prístup k úlohám
  • komunikačné a prezentačné zručnosti
  • tímový duch

Odborné a kvalifikačné predpoklady

  • Požadovaná prax: min. 2 roky na analytickej pozícii súvisiacej s obchodným plánovaním,
  • Prehľad trhu v oblasti predaja finančných produktov
  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
  • SQL - základy
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Powerpoint – pokročilý
  • Microsoft Outlook – pokročilý
  • Anglický jazyk - pokročilý

Iné výhody

  • férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • atraktívny balík benefitov z oblasti celoročnej zdravotnej starostlivosti, špecializovaných preventívnych prehliadok, nákupov v lekárňach alebo optikách, zájazdov, športu, jazykových kurzov a iné
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • zľavy u našich partnerov

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 1984181  Dátum zverejnenia: 19.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.