Firemný poradca - Región východ

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
plný úväzok
Náplň práce

Rád rozvíjate obchodné kontakty a máte dobrý prehľad o podnikateľskom prostredí v regióne východného Slovenska? Do nášho tímu hľadáme firemného poradcu, ktorý:
  • zodpovedá za plnenie obchodného plánu so zameraním na: podnikateľské účty a doplnkové produkty (platobné terminály, e-banking, platobné karty), termínované vklady, prípadne úvery pre podnikateľské subjekty
  • rozvíja obchodné vzťahy a starostlivosť u existujúcich zverených firemných klientov
  • vyvíja aktívnu činnosť pri vyhľadávaní a získavaní nových klientov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto výkonu práce: región východného Slovenska
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá: 1 rok (v prípade vzájomnej spokojnosti následné predĺženie zmluvy na dobu neurčitú)
  • Odmeňovanie: ponúkamé zaujímavé finančné odohnotenie, ktoré ja nastavené z fixného príjmu a variabilnej zložky v závislosti od vášho plnenia obchodného plánu.

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

  • požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (zameranie, odbor: ekonomické) príp. SŠ vzdelanie (ekonomika, obchod)
  • požadovaná prax: predchádzajúca pracovná skúsenosť v oblasti obchodu, predaja produktov firemným klientom, vzťahového manažmentu
  • znalosť problematiky firemného bankovníctva výhodou
  • PC znalosti: MS Office, Internet
  • Vodičský preukaz B

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

  • výborné komunikačné, vyjednávacie a obchodné zručnosti
  • samostatnosť, proaktivita a ústretovosť voči klientovi
  • zodpovedný prístup a orientácia na dosahovanie ochodných výsledkov

Ponúkame

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • koncoročné odmeny
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • príspevok na dovolenku
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať prostredníctvom emailu, alebo telefonicky.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 1982185  Dátum zverejnenia: 16.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.