Personalista / Mzdár

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Do nášho tímu na ľudských zdrojoch hľadáme šikovnú personalistku / mzdárku, ktorá bude zodpovedať za realizáciu personálnej a mzdovej agendy zverenej skupiny zamestnancov banky.
Hlavné činnosti/ zodpovednosti:
  • komplexné spracovanie miezd
  • vstupné a výstupné dokumenty zamestnancov
  • personálna evidencia a osobné spisy zamestnancov banky, ako aj zamestnancov vykonávajúcich práce na základe dohôd
  • zabezpečuje finančné prevody - vyplatenie miezd zamestnancov, odvodov do poisťovní, na daňový úrad, iných zrážok z miezd,
  • zabezpečuje ročné zúčtovania, vystavuje potvrdenia pre zamestnancov banky, štátne inštitúcie, súdy a pod.,
  • prihlasuje a odhlasuje poistencov (sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne)
  • poskytuje konzultačnú činnosť v oblasti pracovnoprávnych vzťahov, miezd a odvodových povinností

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: River Park, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá - 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú).

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • presnosť, samostatnosť a spoľahlivosť
  • ochota pracovať s vysokým nasadením
  • tímová spolupráca

Odborné a kvalifikačné predpoklady

  • prax v oblasti minimálne 3 roky
  • znalosť právnych noriem a predpisov súvisiacich so zabezpečovanou agendou
  • prax s elektronickým zasielaním odvodov do SP, ZP
  • požadované vzdelanie: SŠ/ VŠ
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý

Iné výhody

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • koncoročné odmeny
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • príspevok na dovolenku
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 1968888  Dátum zverejnenia: 3.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.